Pirmoji Sekcija Reklamai
Antroji Sekcija Reklamai
Trečioji Sekcija Reklamai

Elektros komunikacijų statyba

Elektros projektavimo darbai

Atliekame šiuos elektros tinklo projektavimo darbus:


Elektros montavimo darbai

Įmonėms ir privatiems asmenims mes siūlome visas elektros instaliacijos, montavimo ir valdymo sistemų įrengimo paslaugas:


Elektros varžų matavimo - bandymo darbai

Atliekame matavimų – bandymų ir paleidimo - derinimo darbus:


Elektros ūkio priežiūra

Siūlome savo pagalbą eksploatuojant įvairaus dydžio objektus iki 10 kV. Mes skiriame asmenis atsakingus už įmonės elektros ūkį.

Pagal elektros įrenginių eksploatavimo saugos taisykles, patvirtintas Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2004-11-26, įsakymu Nr.4-432, kiekvieno vartotojo elektros įrenginiuose privalo būti skiriamas atestuotas asmuo atsakingas už elektros ūkį, jei turimų elektros įrenginių leistina naudoti galia, esant trifazio įvadui yra didesnė kaip 30 kW.

Įmonės, įstaigos, bendrijos, ūkininkai ir kiti, kurie neturi savo kvalifikuoto darbuotojo atsakingo už elektros ūkį, gali sudaryti sutartį su mūsų įmonę. Elektros ūkio eksploatavimas – tai ne ekonomiška, dažnai daug problemų kelianti veikla, todėl įmonės, siekdamos sumažinti savo veiklos išlaidas pateikia savo elektros ūkio priežiūrą atestuotoms įmonėms. UAB „Deisima“ suteiktas Valstybinės energetikos inspekcijos (VEI) atestatas, suteikiantis elektros įrenginių eksploatavimo teisę.

Atliekame šiuos elektros ūkio priežiūros darbus:

Išmaniųjų sistemų diegimas

Kitos paslaugos