Pirmoji Sekcija Reklamai
Antroji Sekcija Reklamai
Trečioji Sekcija Reklamai

Telekomunikacijų tinklai

Telekomunikacijų tinklai

Telekomunikacija − tai keitimasis informacija nuotolinio ryšio priemonėmis bei atitinkamus tinklus. Pastaruoju laikotarpiu telekomunikacijų įtaka tapo itin didelė - telefonų ir radijo vaidmenį žmonių gyvenimuose perėmė internetas, leidžiantis bet kam tapti socialinio tinklo dalimi.

Vidaus tinklas (LAN) − tai pastato ar buto viduje įrengtas kabelių tinklas, suteikiantis galimybę naudotis šviesolaidiniu internetu, skaitmenine televizija, balso telefonijos paslaugomis ir kitomis informacinėmis technologijomis. Vidaus tinklas įrengiamas pagal savininko poreikius bei erdvių konstrukcijas, todėl paprasčiausia tai padaryti ruošiant statybų projektą, statant ar rekonstruojant būstą. Nenumačius ir neįrengus vidaus tinklo tuo metu, vėliau tai gali būti daug brangiau ar net techniškai neįmanoma.

Wi-Fi ryšys − tai belaidžio ryšio technologija leidžia realizuoti duomenų perdavimo tinklus panaudojant plačiajuostį radijo ryšį. Wi-Fi technologija naudojama komunikacijų sprendimams realizuoti. Jos dėka belaidžio ryšio įrenginiai sujungiami į vietinį kompiuterių tinklą, panaudojant prieigos tašką − mašrutizatorių, užtikrinantį prieigą prie interneto resursų.

Teikiamos paslaugos